Hamilton bio “zadivljen” Mercedesovim performansama u Španiji
Lewis Hamilton kaže da je bio “zadivljen” Mercedesovim performansama na VN Španije. Vozač Mercedesa kaže da se od prve utrke sezone u Australiji mučio s balansom bolida. “U Melbourneu mi je stvarno bilo ugodno...
Read More