Ferrari nagovještava novu livreju sa radikalnim bojama odijela vozača.

Ferrari bi se ovog vikenda trebao natjecati na Velikoj nagradi Miamija sa jedinstvenim dizajnom livreje.

Ferrari je predstavio svježi nagovještaj svoje posebne livreje bolida za Veliku nagradu Miamija nakon što su pokazali vozačka odijela za trkaći vikend koji je pred nama.

Uobičajena crvena odijela potpuno su redizajnirana za sprint vikend na Velikoj nagradi Miamija, koji počinje treninzima i sprint kvalifikacijama u petak.

Novo vatrootporno odijelo većinom je bijele boje, dok je gornji dio presvučen plavom bojom u čast svog glavnog sponzora HP-a.

Uoči trkaćeg vikenda na Floridi, Ferrari obilježava godinu dana otkako je potpisao svog novog naslovnog sponzora, a na izdanju utrke iz 2024. talijanska momčad je također predstavlja poseban izgled.

Izdanje livreje za 2025. debitirat će u srijedu tijekom pripreme za vikend u Miamiju, jer će Lewis Hamilton i Charles Leclerc voziti dva SF-25 na stazi u demo vožnji.

Ferrari ulazi u trkaći vikend u potrazi za svojom prvom pobjedom u tekućoj sezoni. Na prošloj utrci u Džedi, Leclerc je osigurao treće mjesto – Ferrarijevo prvo postolje godine, dok je njegov snažan tempo uvjerio da je Ferrari na putu prema vrhu.