Toro Rosso je po prvi put upalio svoju pogonsku jedinicu.

Bolide tima iz Faenze u 2018. pokreće Hondin motor, a u cilju im je da završe među top pet timova u konstruktorskom poretku.

Na svom Twitter profilu su objavili video sa sljedećim sadržajem:

“Kakvo fantastično Valentinovo, STR13 i Honda RA618H su se napokon upoznali.”